Koncert charytatywny w Niedzielę Miłosierdzia

Już 28 kwietnia 2019 roku w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się wyjątkowy, charytatywny koncert Małgorzaty Nowak z Zespołem. Zagra soft-rockowy zespół w składzie: Jakub Kosiński Włóczykij Jakub (piano, wokal), Hubert Bilski (bas), Jarek Majer (git. Elektryczna), Rafał Glimasińskił (wokal), Paulina Hrostek (bębny).
57092748 816541392071882 3143841719083073536 o - Koncert charytatywny w Niedzielę Miłosierdzia
Zapraszamy do parafii św. Brata Alberta na Prędocinku w Radomiu.

Nasza 40 osobowa grupa Przyjaciół Bezdomnych od pół roku rozdaje głodnym ciepłe posiłki w Parku Kościuszki. Modlimy się za bezdomnych (1400 osób z Polski i całego świata podjęło duchową adopcję bezdomnego) i towarzyszymy im w poszukiwaniu lepszej przyszłości. Cieszymy się, że już 15 naszych przyjaciół żyje w trzeźwości i nie jest na ulicy.

Podczas koncertu będzie można wesprzeć dzieło Przyjaciół Bezdomnych poprzez ofiary za pamiątkowe gadżety..
Będzie także możliwość nabyć wyjątkową książkę pt. ,,Głębia bezdomności” autorstwa Marty Pawelczyk i płyty Małgorzaty Nowak.

Każda Wasza złotówka będzie dla kogoś ciepłym posiłkiem lub zapewni niezbędne rzeczy. Nie może Was zabraknąć!
Dobro powraca!

Po koncercie zapraszamy na kawę i herbatę do kawiarenki w Domu Parafialnym, gdzie będzie można pobyć, dostać autografy na płytach i książkach Pani Małgorzaty i Pani Marty. To będzie także chwila, aby pogratulować trzeźwego życia kilku naszym przyjaciołom.

Organizatorzy:
Przyjaciele Bezdomnych
Parafia św. Brata Alberta w Radomiu
Małgosia Nowak z Zespołem

Dodaj komentarz