Andrzej Rysuje – spotkanie z rysownikiem

14 listopada w „Kawiarni Artystycznej” (MOK „Amfiteatr, ul. Parkowa 1) po raz pierwszy w Radomiu pojawi się, poopowiada, pokaże co nieco Andrzej Rysuje! Tak, TEN. 

Andrzej Milewski, od 8 lat znany jako Andrzej Rysuje, to internetowy śmieszek, dostarczyciel lolcontentu, memiarz. Bardziej staromodnie nazywany „rysownikiem”. Dyplomowany medioznawca, niegdysiejszy redaktor paska w TVN24. Jak sam o sobie pisze „autor aż dwóch śmiesznych rysunków, w tym jednego o Radomiu”.

„Wrzucam granat do szamba i uciekam” – tak Andrzej powiedział w jednym z wywiadów o swoim rysowaniu. Podczas spotkania w „Kawiarni Artystycznej” zadamy mu kilka niewygodnych pytań m.in. o pomysły, cenzurę, warsztat etc. 
Andrzej pokaże też swoje wybrane prace, a przed i po spotkaniu będziecie mieli niepowatarzalną okazję, by kupić kalendarz na rok 2018 z jego rysunkami! Dowiecie się, co przewidział. Rok śmieszkowania – czemu nie? 🙂

Początek spotkania 14 listopada 2017 r. o godz. 18. Wstęp wolny.

Zadanie realizowane ze środków Gminy Miasta Radomia w ramach projektu Budżet Obywatelski – 2017 „Kuźnia Talentów – warsztaty literacko-teatralne”.

Dodaj komentarz